Uitslagen 1e ronde        Datum: 04-03-2022

 

Mart Raven                   - Oscar Kromhof                    1 - 0

Burak Teczan                - Hans Meijer                         1 - 0

Axel Geist                     - David Hu                             0 – 1

Gonenc Kamisli             - Kishan R                              1 - 0

Bas Volkers                  - Maneesh Avadhani                1 - 0

Wim Schipper               - Fred Reynen                         1 - 0

Siddhant Singh             - Gert Lek                               1 – 0

Maurits de Winter         - Thijs Blackstone                    0 – 1

Paul Lee                       - Jade Kanon                          1 – 0

Maxim van Delft           - Bas Tijburg                          0 – 1

Leonard in’t Veen          - Jain Arihant                         1 – 0

Michael Middelkoop       - Luka Ekart                           0 – 1

Ufuk Armin                   - Chinmay Pathak                   0 – 1

 

Uitslagen 2e ronde        Datum: 04-03-2022

 

Burak Teczan                - Mart Raven                         1 - 0

David Hu                      - Gonenc Kamisli                   0 - 1

Wim Schipper               - Bas Volkers                         0 - 1

Siddhant Singh             - Thijs Blackstone                  0 - 1

Paul Lee                       - Bas Tijburg                         0 - 1

Leonard in’t Veen          - Luka Ekart                          0 - 1

Chinmay Pathak           - Oscar Kromhof                    1 - 0

Hans Meijer                 - Axel Geist                           1 - 0

Maneesh Avadhani       - Kishan R                             1 - 0

Gert Lek                     - Maurits de Winter                 1 - 0

Jade Kanon                 - Maxim van Delft                   0 - 1

Jain Arihant                - Michael Middelkoop               0 - 1

 

Ufuk Armin         bye

Fred Reynen gestopt

 

Uitslagen 3e ronde        Datum: 04-03-2022

 

Thijs Blackstone           - Burak Teczan              1 - 0

Luka Ekart                   - Gonenc Kamisli           0 - 1

Mart Raven                  - Wim Schipper             1 - 0

Siddhant Singh            - Hans Meijer                1 - 0

David Hu                    - Paul Lee                      rem

Michael Middelkoop     - Leonard in’t Veen         1 - 0

Oscar Kromhof           - Ufuk Armin                  1 - 0

Axel Geist                  - Jain Arihant                 0 - 1

Maurits de Winter       - Jade Kanon                 1 - 0

 

gestopt

Fred Reynen

Bas Volkers        

Bas Tijburg

Chinmay Pathok

Maneesh Avadhani

Gert Lek

Maxim van Delft

Kishan R

 

Uitslagen 4e ronde        Datum: 04-03-2022

 

Gonenc Kamisli            - Thijs Blackstone                     0 - 1

Luka Ekart                    - Siddhant Singh                     1 - 0

Burak Teczan                - Michael Middelkoop               0 - 1

Oscar Kromhof             - David Hu                             1 – 0

Hans Meijer                  - Paul Lee                              0 - 1

Ufuk Armin                   - Maurits de Winter                1 - 0

Jade Kanon                   - Jain Arihant                        0 - 1

Axel Geist                     - Leonard in’t Veen                0 - 1

 

gestopt

Fred Reynen

Bas Volkers        

Bas Tijburg

Chinmay Pathok

Maneesh Avadhani

Gert Lek

Maxim van Delft

Kishan R

Mart Raven

Wim Schipper

 

 

 
   
 
  deze pagina is het laatst gewijzigd op: 01-05-2022 20:51